Testy na prawo jazdy 2023

Zdamyprawko.pl to aplikacja z oficjalną bazą pytań do szkolenia kierowców. Wszystkie pytania pochodzą od Ministerstwa Infrastruktury.
Dlatego dbamy oto, aby, baza pytań naszej aplikacji była na bieżąco aktualizowana, dzięki czemu masz pewność, że test na prawo jazdy wykonywany
za pomocą naszej aplikacji, będzie identyczny jak ten stosowany w WORD na egzaminach państwowych.

testy na prawo jazdy darmowe 2021

Jak przygotować się na egzamin teoretyczny?

Jeśli chcesz należycie przygotować się do egzaminu państwowego na prawo jazdy, należy równocześnie ze szkoleniem praktycznym, uczyć się przepisów ruchu drogowego i znaków drogowych.

Dlatego już teraz warto skorzystać z naszej oferty i wykupić dostęp do naszej aplikacji online, gdzie znajdziesz aktualne pytania egzaminacyjne oraz wykłady omawiające przepisy obowiązujące w ruchu drogowym.

Ucząc się pytań egzaminacyjnych z naszej aplikacji, możesz zwiększyć swoje szanse na zdanie prawa jazdy za pierwszym razem. Nasze materiały szkoleniowe pomogą Ci również wtedy, gdy chcesz zwiększyć Swój poziom aktualnej wiedzy oraz przypomnieć sobie zasady obowiązujące na drogach podczas jazdy.

Nasza baza pytań jest aktualna

W serwisie www aktualizacja wykonuje się automatycznie.
Natomiast aby zaktualizować aplikacje na urządzeniach z systemami Android i Windows należy użyć przycisku „Aktualizuj”.

Dzięki nam z łatwością zdasz test na prawo jazdy

Zapewniamy dopracowane narzędzie w postaci aplikacji do szkolenia kierowców. Nasza aplikacja mobilna, jak i online sprawi, że przy odpowiednim podejściu do nauki, zdasz egzamin na prawo jazdy 2023 za pierwszym razem.

Oficjalna baza pytań pomoże Ci przygotować się do egzaminu państwowego. Nasza aplikacja ma również wbudowaną funkcje wykładów online, dzięki którym nauczysz się zasad ruchu drogowego w łatwy i przystępny sposób.

Tylko u nas baza pytań podzielona jest na działy (podstawowe, specjalistyczne oraz tematyczne) w języku polskim, angielskim, niemieckim. Nasze bazy pytań egzaminacyjnych dostępne są w formie aplikacji mobilnej na urządzenia Android, więc testy na prawo jazdy możesz wykonywać z dowolnego miejsca na ziemi, w dowolnym dla Ciebie czasie.

Przygotuj się do egzaminu w WORD, wykonując oficjalne testy z bazy pytań ministerstwa infrastruktury. Dzięki nam Twój test na egzaminie w WORD stanie się tylko formalnością.

oficjalna baza pytań testów na prawo jazdy

Oficjalna baza pytań egzaminacyjnych

Oferujemy oficjalne testy na prawo jazdy. Nasza aplikacja zawiera pytania egzaminacyjne z następujących kategorii: B, A, C, D, T, AM, A1, A2, B1, C1, D1. Nasze testy na prawo jazdy są na bieżąco aktualizowane, więc masz pewność, że są zatwierdzone przez Ministerstwo Infrastruktury.

Nasze zalety:

  • nasze testy zawierają identyczne pytania, co na egzaminie państwowym w WORD,
  • baza pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy dostarczana jest przez Ministerstwo Infrastruktury, dzięki czemu nasza aplikacja jest najlepszą aplikacją służącą do nauki i szkolenia kierowców,
  • Grafika, czas, forma testów jak na egzaminie państwowym w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego w całym kraju.

E-WYKŁADY

Pełny zakres wiedzy na wszystkie kategorie prawa jazdy. E-wykłady praktycznie mogą zastąpić wykłady w szkole jazdy. Internetowy e-kurs jest zgodny z programem szkolenia w Ośrodkach Szkolenia Kierowców. Dostęp przez komputer, tablet oraz telefon.

Specyfikacja wykładów:

– Języki wykładów: Polski, Ukraiński, Angielski

– Lektor, możliwość wyłączenia

– Autodtwarzanie

– Kategorie A (AM/A1/A2), B, C, D, T

– ok. 1000 slajdów z grafiką, opisem i lektorem (ok. 20 godz. lekcyjnych)

– Zgodne z aktualnym kodeksem drogowym

– Wszystkie znaki drogowe

– Ułożone dokładnie wg rozporządzenia o szkoleniu

Wykłady są graficznie i merytorycznie dostosowane do podręczników dla kursantów.

e-wykłady prawo jazdy 2021
e-wykłady prawo jazdy 2021

E-wykłady przyszłością dla prawa jazdy i pomocą dla OSK

Jak zapewne wiesz, żyjemy w czasach cyfryzacji i digitalizacji, dlatego coraz więcej usług oraz szkoleń można odbywać zdalnie za pośrednictwem komputera, telefonu i internetu.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i tworzymy nowy trend w branży szkolenia kierowców. Udostępniamy kursanta możliwość nauki pytań oraz bezstresowego przygotowania do testów na egzaminie państwowym. Natomiast właścicielom OSK dajemy doskonałe narzędzie do prowadzenia wykładów bez potrzeby obecności kursanta w ośrodku OSK.

Nauka do testów nigdy nie była tak prosta, ucz się odpowiedzi do egzaminów, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Nasze wykłady posiadają oficjalne pytania i odpowiedzi, które występują również na egzaminie.

Aplikacja do szkolenia kierowców tworzona we współpracy z OSK

Od teraz Twój instruktor z OSK nie musi się martwić tym, w jaki sposób przeprowadzić Twój kurs teoretyczny, albo że podczas Twojego szkolenia nie zostaną poruszone jakieś ważne zagadnienia lub że nurtujące Cię pytania zostaną pozostawione bez odpowiedzi. Wystarczy, że wykupisz u nas pakiet i skorzystasz z wiedzy, którą udostępniamy Ci tu na miejscu, bez konieczności dodatkowych opłat, lub przebywania na wykładach w ośrodku.

Współpracując z OSK z całej Polski, mamy pewność, że nasze kursy na prawo jazdy i bazy pytań, które posiadamy, są odpowiednio przygotowane do nauki kursantów. Ucz się skutecznie pytań, które występują na egzaminie online. Sprawdź sam, wystarczy Ci tylko dostęp do internetu. Rozwiązuj testy z podziałem na kategorie w trybie cyfrowym. Nauka z nami jest przyjemnością.

Testy na prawo jazdy - kategorie: B,C,D,T / AM,A1,A2

Jakie pojazdy możemy prowadzić, mając uprawnienia na kategorię B?

– możemy prowadzić samochody osobowe oraz dostawcze (tylko te, których dopuszczalna masa całkowita (dmc) nie przekracza 3,5 t). Drugim warunkiem jest tutaj dopuszczalna ilość osób przewożonych w pojeździe. Mając prawo jazdy kat. B mamy prawo przewozić tylko 9 osób (włącznie ze sobą),

możemy prowadzić samochody z doczepioną przyczepą lekką, czyli pojazdy wymienione wyżej ciągnące przyczepę, której dmc nie przekracza 750 kg;

– możemy prowadzić samochody z przyczepą, której dmc przekracza 750 kg. Możemy prowadzić pojazd nieprzekraczający 3,5 t z przyczepą cięższą niż 750 kg pod warunkiem, że posiadamy kod 96 przy prawie jazdy kat. B. Z tym kodem możemy kierować zespołem pojazdów, którego masa całkowita nie może przekraczać 4,25 t.

– możemy prowadzić motocykle, których pojemność silnika nie przekracza 125 cm3 o mocy 11 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg. Warunkiem jest tutaj wymóg posiadania przez kierowcę prawa jazdy kategorii B przez co najmniej 3 lata (na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej),

możemy prowadzić motorowery, pojazdy o pojemności silnika nieprzekraczającej 50 ccm, których prędkość jazdy nie może przekroczyć 45 km/h

możemy prowadzić quady, których prędkość maksymalna może wynosić 45 km/h. Natomiast masa tych pojazdów nie może przekraczać 350 kg,

możemy prowadzić walce, koparki czy kombajny rolnicze (tylko i wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej),

ciągniki rolnicze, również z przyczepą lekką lub rolniczym sprzętem podwieszanym, takim jak pług, siewnik czy rozsiewacz nawozów (na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej).

Jakie pojazdy możemy prowadzić, mając uprawnienia kategorii C?

  • możemy prowadzić pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu,
  • możemy prowadzić wyżej wymienione pojazdy z doczepioną przyczepą lekką,
  • możemy prowadzić pojazdy określone dla kategorii AM,
  • możemy prowadzić ciągnik rolniczy lub pojazd wolnobieżnym.

Aby uzyskać, uprawnienia na kategorię C musimy mieć minimum: 21 lat.

Jakie pojazdy możemy, prowadzić mając uprawnienia kategorii D?

  • mając prawo jazdy, kategorii D1 możemy kierować autobusem, który może przewozić do 17 osób wraz z kierowcą,
  • mając prawo jazdy, kategorii D możemy kierować autobusem przeznaczonym konstrukcyjnie do przewozu nie więcej niż 17 osób łącznie z kierowcą, o długości nieprzekraczającej 8 m,
  • w obu przypadkach możemy prowadzić ciągnik rolniczy lub pojazd wolnobieżny,

Mając prawo jazdy z kategorią T mamy prawo do kierowania ciągnikiem rolniczym z przyczepą lub pojazdem wolnobieżnym. Aby ubiegać się o prawo jazdy kategorii T trzeba mieć ukończone minimum 16 lat.

Posiadacze kategorii AM mają prawo prowadzić motorower lub tzw. czterokołowiec lekki. Aby ubiegać się o tego typu uprawnienia trzeba mieć ukończone minimum 14 lat oraz posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.

Dzięki tej kategorii mamy uprawnienia do kierowania motocyklem o pojemności silnika nieprzekraczającej 125 cm3 i mocy 11 kW (15 KM) oraz stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającej 0,1 kW/kg. Posiadając kategorię A1, możemy także kierować motocyklem trójkołowym o mocy do 15 kW (20,39 KM). Aby starać się o prawo jazdy kategorii A1 należy mieć ukończone minimum 16 lat.

Kategoria A2 uprawnia nas do kierowania motocyklem o mocy 35 kW (47,58 KM) i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającej 0,2 kW/kg. Mając prawo jazdy kategorii A2, możemy kierować także motocyklem trójkołowym o mocy do 15 kW (20,39 KM). O prawo jazdy kategorii A2 mogą starać się osoby, które mają ukończone minimum 18 lat.